Факультет психології оголошує проведення І етапу Олімпіади з навчальної дисципліни «Психологія»

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади і Розпорядженням декана факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-20 н.р.»

факультет психології оголошує проведення І етапу Олімпіади з навчальної дисципліни «Психологія», який відбудеться 18 лютого 2020 року о 13:00 в аудиторії 310

(корпус факультету психології за адресою: просп. Глушкова, 2-а, станція Метро «Виставковий центр»)

До участі в Олімпіаді запрошуємо студентів різних інститутів та факультетів КНУ імені Тараса Шевченка, які вивчали дисципліну «Психологія» в минулому чи поточному навчальних роках та для яких «Психологія» не є спеціальністю.

Завдання міститимуть теоретичну частину (тестові завдання) та проблемне завдання з психології (розв’язання психологічних задач).

Для участі в Олімпіаді необхідно попередньо зареєструватись, заповнивши Google форму учасника Олімпіади. Анкета знаходиться за посиланням:

До участі в ІІ етапі Олімпіади буде рекомендовано ДВОХ студентів – переможців першого (внутрішньоуніверситетського) етапу. Другий етап Олімпіади буде проходити на базі кафедри загальної та диференціальної психології соціально-гуманітарного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» з 23 по 25 квітня 2020 р. (м. Одеса)

Щиро бажаємо успіхів у підготовці до Олімпіади!