З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади і Розпорядженням декана факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-20 н.р.»

Факультет психології оголошує проведення І етапу Олімпіади зі спеціальності "ТЕОРЕТИЧНА ТА ПРИКЛАДНА ПСИХОЛОГІЯ", який відбудеться 20 лютого 2020 року о 13:00 в аудиторії 208

До участі в Олімпіаді запрошуємо студентів 3-4 курсів бакалаврату та 1-2 курсів магістратури спеціальності 053 «Психологія», які мають середній бал успішності вище 80 балів.

Завдання міститимуть теоретичну частину (тестові завдання), проблемне завдання з психології (розв’язання психологічних задач) та завдання, що стосуватиметься наукового дослідження.

Для участі в Олімпіаді необхідно попередньо зареєструватись, заповнивши Google форму учасника Олімпіади. Анкета знаходиться за посиланням:

ДЕДЛАЙН реєстрації – 18 лютого 2020 року.

До участі в ІІ етапі Олімпіади буде рекомендовано ДВОХ студентів – переможців першого (внутрішньоуніверситетського) етапу. Другий етап Олімпіади буде проходити на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з 15 по 17 квітня 2020 р. (м. Ніжин). Відрядження учасникам оплачується.

Щиро бажаємо успіхів у підготовці до Олімпіади!