Міжнародна науково-практична конференція «Психологія грошей та влади»

 

 

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас взяти участь у

Міжнародній науково-практичній конференції

«Психологія грошей та влади»,

що відбудеться у м. Києві на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка

27-28 травня 2017 року

Актуальність та мета конференції. Проблема грошей традиційно розглядається в руслі економічної галузі знань. З точки зору економістів, гроші – це специфічний товар, спеціальна споживча вартість якого робить його загальним еквівалентом товарів, перетворюючи на капітал. Окрім чисто економічних функцій (міра вартості, засіб обігу, платежу, нагромадження, функція світових грошей), гроші є фактором формування психіки людини у виживанні, існуванні, самозадоволенні, посіданні певного статусу в суспільстві тощо. Психологія грошей як наука вивчає зміну психіки людей та їх поведінку внаслідок впливу грошей. Психологічно гроші є винятково парадоксальним феноменом, що проявляється в багатозначності і суперечливості їх відображення у свідомості. Часто гроші називають однією з форм влади. Різноманітні дослідження, що проводяться вченими різних країн, розкривають зв’язок грошей і влади, грошей та психології, грошей та інтелекту, пам’яті, підсвідомості та інших аспектів життя людини.  

Ще однією проблемою у вивченні ролі грошей та влади у житті людини є маніпулювання цими темами у СМІ, експлуатація різноманітними псевдонауковими течіями та псевдо психологами.

Наша мета висвітлити наукові бачення проблеми грошей та влади, а також презентувати в рамках конференції майстер-класи,  із зазначеної теми,  відомих  психологів-практиків.

Заплановані форми роботи конференції: доповіді, більше 40 майстер-класів, наукові дискусії, презентація книг.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Місце проведення конференції:Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (адреса: вул. Васильківська, 36, м. Київ).

Вартість участі для учасників за два дні роботи конференції:

 

Оплата та реєстрація

до 27 квітня 2017 р.

 

400 грн.

Оплата та реєстрація

до 22 травня 2017 р.

 

500 грн.

 

Уточнюйте, будь ласка, наявність квитків!

Оплата та реєстрація

з 23 травня 2017 р.

 

600 грн.

 

Уточнюйте, будь ласка, наявність квитків!

Студентам (очна форма навчання, за наявності студентського квитка або довідки)

до 27 квітня 2017 р.

350 грн.

до 22  травня 2017 р.

400 грн.

з 23 травня 2017 р.

450 грн.

 

Уточнюйте, будь ласка, наявність квитків!

 

 

Увага! Перед оплатою уточнюйте, будь ласка, наявність квитків.
Кількість місцьобмежена.

Кожен учасник отримує сертифікат участі!

 Проїзд, проживання та харчування учасників конференції – за власні кошти.

 Контактна інформація:  (063) 578 69 72

                                       (066) 719 44 70

Для реєстрації в якості слухача конференції достатньо сплатити внесок та надіслати фотокопію квитанції з Вашим прізвищем та ім’ям на е-мейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Реквізити для оплати: Приватбанк, Печерська філія, р/р 26008052738929, ЄДРПОУ 39294613, МФО 300711, Міжнародний благодійний фонд «Розвиток наукової психології «ФРОНЕЗИС», призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

Наша сторінка у соціальних мережах: https://www.facebook.com/conference.psyfactor?ref=hl

 

Програма конференції «Психологія грошей та влади»*

27-28 травня 2017 року

 

Місце проведення:

вул. Васильківська, 36 - Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Робочі мови конференції - українська, англійська, російська.

 

Таймінг конференції:

9.00-9.50- Реєстрація учасників конференції

10.00-13.00 Доповіді/презентації 

13.00-14.00 Обідня перерва

14.00-16.00 Доповіді/Презентації

16.00-16.30 Перерва                                                          

16.30-17.00 Презентація суботньої/недільної лінійки майстер-класів                                              

17.00-19.00 Майстер-класи

 

Ведучі заходу:

Олександр Білоус, кандидат психологічних наук, викладач кафедри загальної психології  Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Інна Козицька, кандидат психологічних наук, викладач кафедри загальної психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

 

27 травня (субота)

 

9.00-10.00

Реєстрація учасників конференції

 

 

10.00-10.30

Відкриття конференції. Вітальне слово

 

Данилюк Іван Васильович

доктор психологічних наук, професор, декан факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

 

 

Доповіді/презентації

 

 

 

10.30-11.00

 

 

 

Елена Тарарина

сертифицированный обучающий арт-терапевт, бизнес-тренер, коуч, президент Восточно-украинской ассоциации арт-терапии, организатор международных фестивалей, автор книг, метафорических карт, игр. Практический психолог высшей категории, кандидат педагогических наук.

 

«Духовные законы изобилия или почему работа-не причина денег»

 

 

 

11.00-12.00

 

 

Олексій Арестович

військовий та політичний оглядач, блогер, ведучий тренінгів та семінарів.

 

"Глибинна психологія влади та грошей"

 

У виступі буде представлено глибинні психологічні механізми з якими мають справу люди, що володіють владою та грошима, основні закономірності, що впливають на їх засоби оцінки інформації та прийняття рішень, а також їх втілення у життя.

 

 

12.00-12.20

перерва

 

12.20-13.00

 

Борис Пахоль

Психолог, бізнес-консультант, експерт в галузі психології і ведучий телепроектів. Більше 10 років управлінського і бізнес досвіду, 20 років викладацького та тренерського досвіду, 40 публікацій, в тому числі в провідних бізнес-виданнях: «Управління персоналом», «Форбс» та ін.

 

«Негативні наслідки обману (самообману) або як легко знищити свої ділові, фінансові, дружні та інші ресурси»


Наскільки часто ми обманюємо самі себе при виборі друзів, ділових або сексуальних партнерів, власної професії, настільки ж часто ми обманюємо й інших людей. Обман може здаватися невинною грою або звичкою, а може бути і цілком свідомою стратегією життя.

 

13.00-14.00

Обідня перерва

 

14.00-14.30

 

Іван Данилевский

Психолог, психотерапевт психоаналітичного напрямку (Європейська конфедерація психоаналітичних психотерапій), груповий аналітик (Українська спілка психотерапевтів), директор Українського інституту консультативної психології та психотерапії, керівник Київських проектів Львівського психоаналітичного інституту ментального здоров’я.

 

«Зловживання владою у психотерапевтичних стосунках»

 

Дуже часто клієнти недооцінюють міру своєї залежності від психотерапевтів, а психотерапевти — ту владу, яку ця залежність їм дає. Зловживання владою у психотерапії має багато форм та відтінків, і ми маємо говорити про це відкрито.

 

 

 

 

14.30-15.00

 

Олександр Максюта

Профессиональный бизнес-тренер и консультант, специалист в области управления человеческими ресурсами, развития ключевых компетенций руководителя и комплексного развития бизнеса. Более чем 15-летний практический опыт работы в крупных компаниях Украины, управлении компаниями среднего и мелкого бизнеса.

 

«Как развить личную власть и влиять на людей»

 

Ограничения, страхи и неуверенность  часто мешают нам достигать поставленных целей в жизни. Мы зависим от мнения окружающих, родителей, знакомых, работодателей – этот список можно продолжать и продолжать. При этом мы чувствуем себя зажатыми в какой-то клетке, у нас есть огромный потенциал, но ему нет выхода.

Вы можете сами создать свою новую жизнь и жить по своим правилам! Все, что нужно – это преодолеть страхи, ограничения и взять свою жизнь под контроль.

 

 

 

15.00-16.00

 

Олександр Фільц

Психотерапевт, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри психіатрії та психотерапії факультету післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького, Президент Української спілки психотерапевтів, Президент Львівського психоаналітичного інституту ментального здоров"я.

«Інформація як влада: психоаналітичний ракурс»

 

 

 

 

16.00-16.30

Кава-брейк

 

 

 

16.30-17.00                           

 

Презентація суботньої лінійки майстер-класів

 

17.00-19.30

 

Майстер-класи (за вибором учасників)

1.

 

Олена Чуйко

Доктор психологічних наук, професор, сертифікований тренер (клієнтцентрований терапевт), автор і розробник тренінгів особистісно-професійного зростання.

 

«Сенс грошей у моєму житті»

 

Більшість дослідників теми грошей доводять, що людина у стосунках з ними, поводить себе нераціонально. Надмірні витрати або ж неочікувані покупки, приховані заощадження чи неповернення боргів – такі неочікувані реакції  суперечать не лише простим економічним аксіомам, а й здоровому глузду самої людини. Яка роль грошей у Вашому житті? Які стосунки Ви вибудували з ними? Хто ким управляє? Спробуємо розібратись на майстер-класі.

 

2.

 

Катерина Мілютіна

Доктор психологічних наук, професор кафедри психології розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка, тренер Інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії.

 

Соціально-економічна гра «Фронтир» та соціально-психологічна «Комуналка» (про владу суспільної думки)

3.

 

Лідія Смола

доктор політичних наук, професор, професор кафедри видавничої справи та редагування НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», доктор політичних наук, сертифікований коуч, автор двох монографій з психології впливу, автор і розробник тренінгів особистісно-професійного зростання.

«Вплив та влада»

 

Будемо говорити про розуміння суті та відмінностей впливу та влади, про філософію переконань та про вплив як інструмент влади. Використовуючи відеофрагменти будуть проаналізовані техніки впливу та можливі інструменти протидії. В контексті теми розглядатиметься емоційний інтелект та інструменти контролю емоційного стану.

 

4.

 

Елена Ступак, Злотников Андрей

 

Ступак Елена

Психодраматист, реестровый психотерапевт Украинского союза психотерапевтов (УСП), обучающий тренер УСП в направлении психодрама, глава секции психодрама УСП, глава Киевского филиала УСП. Обширный опыт работы в сфере HR  и T&D;

 

ЗлотниковАндрей

Психолог, психотерапевт, включен в реестр Украинского союза психотерапевтов (УСП), глава секции психодрамы Киевского филиала УСП, автор и собственник сайта по психологии и психотерапии.

 

«Как я выбираю богатство-бедность? Психодраматическое исследование»

 

Люди как люди. Любят деньги, но ведь это всегда было…

- сказал Булгаков.

Не только любят, но и страдают - скажем мы. От того, что их вечно не хватает, что их меньше, чем у других, что они трудно достаются и уплывают сквозь пальцы.

Наше бытие и отношение к деньгам определяют история рода, семейные сценарии, ценности, темперамент, возраст, социальное окружение, характер, способности, интеллект, опыт …

В ходе мастер-классе будем искать ответы на вопросы:

• Почему тема денег для меня трудная?

• Где мои резервы?

• Что значит «здоровое» и «болезненное» отношение к деньгам?

• Как влияют на мои отношения с деньгами «социальные лифты»?

5.

 

Юрій Прохасько, Юлія Мединська

Прохасько Юрій

Психолог, перекладач, психотерапевт психоаналітичного напрямку, навчаючий аналітик (Європейська спілка психотерапевтів, Українська спілка психотерапевтів), співзасновник та викладач Львівського психоаналітичного інституту ментального здоров’я;

Мединська Юлія

Психолог, психотерапевт психоаналітичного напрямку, навчаючий аналітик (Європейська спілка психотерапевтів, Українська спілка психотерапевтів, Європейська конфедерація психоаналітичних психотерапій, Українська конфедерація психоаналітичних психотерапій), співзасновник, директор та викладач Львівського психоаналітичного інституту ментального здоров’я

 

«Багатоликість влади: психоаналітичне наближення»

 

Влада - багатолика, мінлива, оманлива та п’янка. Думати про неї у психоаналітичній парадигмі, відчути у психоаналітичному сеттінгу, доторкнутися до владності у собі та до своєї підвладності – важливі кроки у саморозвитку.

6.

Ігор Покотило

 

Психолог, коуч, Голова Комісії з питань психологічних експертиз Асоціації психологів України, адвокат, член Наглядової Ради Асоціації адвокатів України, член Президії Третейської палати України та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва

 

«Монетизація психології» та  вікна можливостей»

 

 На майстер-класі розглянемо базові психологічні фактори розстановок професіонала в ситуаціях соціального впливу - створення середовища впливу (вікна можливостей Дж. Овертона) і про чинники довіри (зону можливої довіри): Феномен Базермана і «праймінг-ефект»; ранговий потенціал і примативність; парадокс Лапьєра; Стереотипи. Комплекси. Стрес. Страх. Вікову стратифікацію і потреби/слабкості як аспекти цілісності.

Далі про «монетизацію психології» і такі вікна можливостей:

- Government Relations (взаємодія з органами державної влади) - напрямок комунікативного менеджменту, метою якого є узгодження власних інтересів з інтересами органів державної влади різного рівня для зниження ризиків і забезпечення сталого розвитку бізнесу.

- Експертика - наука про експертизу і експертну діяльність. «Триєдність» правової підстави і правового регулювання експертиз; практики застосування експертиз; наукового напрямку.

- Про «героїв нашого часу» чи людей, які створили свої напрямки «монетизації психології».

 

 

7.

 

Наталья Пильгук

 

Клинический психолог, тренинговый аналитик и супервизор ЕКПП (ECPP), Президент УКПП, групповой аналитик, сертифицированный согласно требованиям DAGG (Германия), тренер Международной школы групповой психотерапии под патронатом COIRAG (Италия), сексолог, преподаватель Московского института психоанализа, автор и ведущий программ повышения квалификации по сексологии и сексопаталогии, сертификат EPG (Ecole Parisienne de Gestalt) по сексотерапии и сексопаталогии.

 

«СЕКРЕТЫ ХАРИЗМЫ»

 

Понятие «харизма» означало в древнегреческой мифологии дар притягивать к себе окружающих людей. При этом харитами называли древнегреческих богинь красоты, грации и изящества.

Основатели мировых религий Иисус Христос, Будда и пророк Мухаммед, Лютер и Кальвин, великие государственные и военные деятели, такие как Чингисхан или Наполеон, Гитлер, Муссолини, Ленин, Сталин, Троцкий, Махатма Ганди и Мартин Лютер Кинг обладали особым даром убеждать людей и менять пространство вокруг себя.

Харизма - природный дар или нечто, что можно развивать? Харизматический лидер vs разумный лидер.

 

8.

 

Іван Данилевський, Лариса Єнько

 

Данилевський Іван

Психолог, психотерапевт психоаналітичного напрямку (Європейська конфедерація психоаналітичних психотерапій), груповий аналітик (Українська спілка психотерапевтів), директор Українського інституту консультативної психології та психотерапії, керівник Київських проектів Львівського психоаналітичного інституту ментального здоров’я, рекомендований спеціаліст Асоціації психологів України;

Єнько Лариса

Психотерапевт психоаналітичного напрямку, навчаючий тренер (Європейська конфедерація психоаналітичних психотерапій, Українська спілка психотерапевтів), супервізор (Український інститут консультативної психології та психотерапії), рекомендований спеціаліст Асоціації психологів України.

 

«Щирість та гроші в психотерапії- чи можливе поєднання?»

 

В українському суспільстві, де гроші відіграють не абияку роль, важко несвідомо не піддаватися владним спокусам. Як зробити так, щоб це не впливало на психотерапевтичні стосунки?

 

9.

 

Олександр  Максюта

 

Профессиональный бизнес-тренер и консультант, специалист в области управления человеческими ресурсами, развития ключевых компетенций руководителя и комплексного развития бизнеса. Более чем 15-летний практический опыт работы в крупных компаниях Украины, управлении компаниями среднего и мелкого бизнеса.

 

«Деньги в жизни успешного человека»

В нашем мире много уделяется времени обсуждению темы денег. Психология денег привлекает людей как некая магия. Но деньги также подчиняются определенным правилам и законам. Узнать инструменты повышения личного благосостояния, секреты и правила жизни успешных людей вы сможете на мастер-классе. Что узнаете:

 • Каким правилам подчиняются деньги.
 • Главное отличие успешных людей от неуспешных.
 • Мышление бедняка и мышление богача.
 • Влияние вашего окружения.
 • Простые правила инвестирования.
 • Самый главный секрет по достижению успеха.

 

10.

 

Ігор Кочарян

 

кандидат психол. наук, доцент кафедри загальної психології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, заступник директора Всеукраїнського інституту клієнт-центрованої та експірієнотальної психотерапії, психотерапевт Єдиного реєстру психотерапевтів Європи (ЄАП); автор медіапроекту «Віртуальний психолог».

 

«Саморегуляційні ресурси успіху»

 

Люди завжди прагнули знайти формулу успіху в особистому житті, кар'єрі та бізнесі. Дослідники вивчали життєвий шлях відомих і успішних осіб для виявлення бажаних рецептів - звичок і особистісних рис, що предиспонують успіх. У майстер-класі презентується авторський підхід, що систематизує тілесні, емоційні, когнітивні і поведінкові ресурси психіки людини, які забезпечують досягнення успіху в різних сферах життя. Ведучий в інтерактивній манері в режимі стендап продемонструє елементи роботи з діагностики та налаштування цих ресурсів.

 

11.

 

Пахоль Борис

Психолог, бізнес-консультант, експерт в галузі психології і ведучий телепроектів. Більше 10 років управлінського і бізнес досвіду, 20 років викладацького та тренерського досвіду, 40 публікацій, в тому числі в провідних бізнес-виданнях: «Управління персоналом», «Форбс» та ін.

 

«Негативні наслідки обману (самообману) або як легко знищити свої ділові, фінансові, дружні та інші ресурси»

 

На майстер-класі будуть розглянуті наступні питання:

 • що ми відчуваємо, коли обманюємо і коли нас обманюють;
 • що ми робимо або хочемо зробити з тими хто нас обманює;
 • як виявляється обман в різних сферах життя;
 • приклади наслідків обману і самообману в сімейній, діловій, професійній, дружній і духовній сферах;
 • пошук методів усунення негативних наслідків обманів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 травня (неділя)

 

 

 

Доповіді/презентації

 

 

10.00-10.30

 

Богдан Ткач

Лікар, психолог, кандидат психол. наук, докторант Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України; фахівець з клінічної нейропсихології та нейромаркетингу; член Наукового Товариства імені Тараса Шевченка.

 

«Нейропсихологічні основи ціннісно-нормативних стандартів суспільства»

 

У доповіді буде представлено кластеризацію ціннісно-нормативних стандартів людства за філогенетичними структурами мозку та показано нейронну основу тоталітаризму, консюмеризму та егалітаризму. Також буде висвітлено, які саме структури мозку є домінуючими при формуванні таких видів влади як: примусу, психологічної та економічної.

 

10.30-11.00

 

Павло Лушин

доктор психологических наук, профессор, заведующий кафедрой общей и практической психологии Университета менеджмента образования НАПН Украины.

 

«Отношение к деньгам и власти в переходный период: из опыта работы экофасилитатора»

 

 

11.00-11.30

 

Олег Батрименко

доктор політичних наук, професор кафедри політології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Психологія влади: "Softpоwer"

 

 

11.30-12.30

Наталья Холоденко

Основатель Международного Центра Психологии Наталии Холоденко. Психолог, тренер личностного роста, телеведущая.

 

“Психология бедности”

 

Психология бедности – это определённый стиль жизни и мышления, который тяжело описать несколькими словами. Прежде всего он выражен обесцениванием себя и тревожным отношением к каким либо благам. Люди часто хотят понять: с помощью чего можно достигать своих целей, воплощать мечты и зарабатывать в разы больше. Одним из главных правил, которые следует применять для того, чтобы стать магнитом благоприятных ситуаций в своей жизни, является необходимость попадать в состояния обеспеченных людей. Важно не только представить, но и ощутить себя там, где вы хотите оказаться. Как это сделать мы обсудим на данной конференции.

 

12.30-13.00

 

 

Юрий Живоглядов

 

доцент кафедры психологии Университета экономики и бизнеса "Крок", доцент, кандидат психол. наук, практикующий психолог экзистенциального направления, вице-президент КАППП, глава секции психологического консультирования и коучинга Украинского союза психотерапевтов.

 

«Субъективное экономическое благополучие и психологические механизмы манипулирования личностными структурами» 

СЭБ часто рассматривают как аспект общего благополучия человека, непосредственно связанного с деньгами и материальными средствами и как одну из основных подструктур качества жизни. Человек часто оказывается адресатом манипулятивного воздействия, когда прямое принуждение или обман со стороны, например, властных структур невозможны или нежелательны. Одним из видов такого психологического воздействия является эксплуатация личностных структур, превращение самой личности в средство влияния. Личностная структура человека, подвергающегося манипулятивному воздействию, уплощается и упрощается, потому он искусственно задерживается в своем личностном и духовном развитии. Психологическая основа данного вида манипуляции - нарушение баланса между свободой и ответственностью.

 

 

13.00-14.00

Обідня перерва

 

14.00-14.30

 

Павло Фролов

Доцент кафедри соціальної психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

«Ера постправди: влада, суспільство і технології»

 

Про межі між фактами, інтерпретаціями і фейками. Про причини, технології, виклики і наслідки перетворення штучного світу на реальність, реальнішу за саму реальність.

 

 

14.30-16.00

Р. ФрэнкПьюселик, США-Украина

[R. Frank Pucelik]

бизнес-тренер с мировым именем, входит в ТОП-100 бизнес-тренеров США (по версии Института Организационного Развития США), один из трех основателей нейролингвистического программирования; автор программы “Терапия Диссоциированного Состояния” (ТДС) и книги “Войны реальности”, описывающей методологию ТДС; автор и соучредитель 6-ти реабилитационных программ для наркозависимой молодежи в России и Украине; соавтор и ведущий сертификационной программы по Предотвращению Посттравматического Стрессового Расстройства для военнослужащих (ПТСР); консультант на долгосрочной основе для Корпуса Мира с 1998 г. по настоящее время (Программа, спонсируемая USAID, предоставляющая услуги американских профессиональных бизнес-консультантов компаниям Украины); профессор Кафедры межличностных отношений (Отдел аспирантуры, Университет Оклахомы, Норман, Оклахома, США – 1983-1987 г).

Власть. Умеешь ли ты играть по правилам сильнейших?


Что отличает людей, которые оказывают воздействие и влияние на других? Лидеры, политики, религиозные люди, ораторы, люди, которые способны поставить перед собой цель и осуществить ее, люди, которые становятся примером и образцом для подражания среди других. Мы называем их “людьми Власти”.

 

На мастер-классе вы узнаете:

 

 1. Что значит быть “человеком Власти”;
 2. Каковы правила Власти и Успеха;
 3. Кто такие Лидеры? О чем на самом деле думают такие люди;
 4. Какова основная структура их мышления;
 5. Что происходит в умах Лидеров перед тем, как они побуждаются к тому или иному поступку.

 

“Человек на самом деле создает свою жизнь в зависимости от того, как он мыслит. Или проще говоря, вы становитесь результатом того, о чем вы думаете.”

Ф. Пьюселик

 

На мастер-классе Ф. Пьюселик поделиться результатами научного исследования о непосредственных мыслительных процессах одних из наиболее влиятельных и властных людей в новейшей истории. У вас будет возможность заглянуть в умы таких людей и найти те мысли и идеи, которым они действительно придают значение.

 

В программе:

- Основы (темы) мышления выдающихся лидеров.

- Распространенное поведение людей обладающих властью.

- Мыслительные процессы и стратегии.

 

16.00-16.30

Кава-брейк

 

16.30-17.00               

Презентація недільної лінійки майстер-класів

 

17.00-19.00

 

Майстер-класи (за вибором учасників)

       

 

1.

Всеволод Зеленин

Сертифікований тренер міжнародної категорії, Майстер-Тренер International Coaches Union (ICU), PhD, кандидат психологічних наук, доцент кафедри політичної психології та соціально-правових технологій факультету психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, член Української спілки психотерапевтів (УСП) дійсний член Європейської асоціації психотерапії (ЕАР), член Української асоціації політичних психологів (УАПП), політичний та бізнес-консультант з досвідом роботи у США, Канаді, Ізраїлі, країнах Азії, ЄС та пострадянського простору з 1996 року.

 

«Фінансовий коучинг».

 

Фінансовий коучинг – різновид коуч-практики, що має за мету розкриття індивідуальних талантів заможності. На майстер класі буде представлено світоглядні та прикладні моделі вивчення психологічних стратегій, що сприяють збільшенню статків чи навпаки зубожінню й злиденності. Більшість з цих моделей в Україні буде представлено вперше.

2.

 

Анна Алексеева

Тренер, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник, науковий кореспондент Інституту психології ім. Г. С. остюка НАПН України (тема докторської дисертації «Психологія професійної успішності особистості: гендерні аспекти»).

 

«Таємниця успіху: грошовий практикум»

 

«Гроші - це ключ до реалізації бажаного»

Мета тренінгу - трансформація грошових програм; настройка грошового потоку на достаток:

- зможете позбутися від непотрібних грошових стереотипів, що обмежують приплив грошей;

 - зміните свої грошові програми, налаштувавши їх на достаток;

 - практично змоделюєте можливі шляхи надходження грошей.

3

 

Володимир Миколенко

психолог, керівник Школи Емоційного Моделювання, автор методики Емоційного Моделювання, Голова секції системної сімейної психотерапії Київської філії УСП.

 

«Влада і гроші в Емоційному моделюванні» (Школа Емоційного Моделювання)

 

Під час майстер-класу будуть представлені основні практики роботи з темою влади і темою грошей в Емоційному моделюванні).

4

 

Іван Данилевський, Тетяна Зайчикова

 

Данилевський Іван - психолог, психотерапевт психоаналітичного напрямку (Європейська конфедерація психоаналітичних психотерапій), груповий аналітик (Українська спілка психотерапевтів), директор Українського інституту консультативної психології та психотерапії, керівник Київських проектів Львівського психоаналітичного інституту ментального здоров’я, рекомендований спеціаліст Асоціації психологів України;

Зайчикова Тетяна - кандидат психол. наук, доцент кафедри загальної та соціальної психології та психотерапії НПУ імені М. П. Драгоманова, асоційований тренер, супервізор, акредитований гештальт-терапевт (Український гештальт інститут), навчаючий терапевт та супервізор (Український інститут консультативної психології та психотерапії), рекомендований спеціаліст Асоціації психологів України.

 

«Межі в психотерапії: питання влади та безпеки».

Весь процес, що відбувається у психотерапевтичних стосунках, може бути розглянутий нами крізь призму меж. Де пролягають межі компетенції психотерапевта та його ролі, де — клієнта, а де — взагалі межі та обмеження власне психотерапії?

5.

 

Ярына Каплуненко

кандидат психологических наук, психотерапевт  в экзистенциально-аналитическом направлении, 

6-летний обучающий проэкт GLE-International (Австрия), руководитель секции экзистенциального анализа КФ УСП. Старший научный сотрудник лаборатории психологии обучения Института психологии имени Г. С. Костюка НАПН Украины.

 

"Работа с мотивацией в экзистенциально-аналитическом подходе. Метод укрепления воли".

 

На мастер-классе будет представлено  экзистенциально-аналитическое понимание мотивации,  методы работы с ценностями и смыслом, метод укрепления воли.

 

6.

 

Юрий Живоглядов

доцент кафедры психологии Университета экономики и бизнеса "Крок", доцент, кандидат психол. наук, практикующий психолог экзистенциального направления, вице-президент КАППП, глава секции психологического консультирования и коучинга Украинского союза психотерапевтов

 

«Психологические средства манипулятивного взаимодействия»

 

7.

 

Катерина Данилевська

психолог,  психотерапевт психоаналітичного напрямку,  рекомендований член Асоціації психологів України. 

 

«Психоаналіз грошей.  Оплата у психоаналітичному сеттінгу» 

Символічне значення грошей для особистості.  Несвідомий стосунок з грошима.  Символізм  оплати у психоаналітичному сеттінгу. 

 

8.

 

Ірина Зубіашвілі

Старший науковий співробітник лабораторії організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник.

 

"Три ключі до грошового успіху" (психологічний практикум)

 

Програма майстер-класу дає змогу ознайомитися учасникам із соціально-психологічними функціями грошей; отримати нові знання стосовно психологічних особливостей монетарної сфери суспільства, економічного виховання підростаючого покоління; а також оволодіти практичними способами подолання психологічних бар’єрів, що перешкоджають людині стати більш ефективною і успішною, підвищити рівень своїх доходів та якість життя.

9.

 

Андрій Молодорич

Директор ТКЦ «СКРІПТУМ», навчаючий тренер СПТ, майстер НЛП, бізнес-тренер, консультант, член Колегії та Супервізійно-Тренерської Ради Київської Асоціації Практикуючих Психологів і Психотерапевтів, реєстровий психотерапевт Української Спілки Психотерапевтів (УСП), член Секретаріату УСП, голова етичної комісії Київського осередку УСП; дійсний член Української Асоціації Гештальт-Терапевтів; член Ради правління Європейської Асоціації Психотерапевтів.

 

"Теорія влади у позасвідомому людини. Статус та соціальні сходи в нашому житті"

Майстер-клас продемонструє вплив статусу та суб'єктивної ресурсної бази на процес сприйняття ситуації та прийняття рішень у соціумі під час комунікації, перемовин, конфліктів тощо. Буде викладено теоретичну концепцію влади (у психоаналізі на базі концепцій М. Кляйн, А. Фройд, К-Г. Юнга), що формується у позасвідомому немовляти та є основою для подальшого подібного сприйняття категорій Влада/Свобода/Право у суспільстві. Про соціальні позасвідомі правила поведінки в соціумі, які всі виконують, проте мало хто усвідомлює.

10.

 

В'ячеслав Халанський

психолог, психотерапевт (екзистенційно-аналітична школа психотерапії А. Ленгле); кафедра психології НПУ ім. Драгоманова; дослідницький центр “Реалис”; учасник міжнародних психологічних дослідних проектів (США, Німеччина).

«Психологічний механізм проявів панічних атак в умовах жорсткої конкуренції»

Майстер-клас присвячений розгляду психологічного механізму прояву панічних атак у людей, які працюють в умовах жорсткої конкуренції і безлічі вимог. Будуть представлені конкретні психотерапевтичні випадки і методи роботи з людьми, які переживають панічні атаки.